Cesky

Kariéra

Příležitost pro absolventy

Jste flexibilní? Zajímá vás vzdělávání dospělých a poradenství? Chcete se angažovat v projektech podporovaných ESF? V naší společnosti najdou absolventi vysokých škol vynikající příležitost pro další odborný rozvoj a pro získání zkušeností při práci pro náročné klienty. Pracovní pozice: asistent lektora, lektor, konzultant – junior, odborný asistent vedoucího projektu, analytik a další.

Profesionálové pro náš tým

Hledáme zdatného vedoucího kanceláře/vedoucí kanceláře ovládající administrativní činnosti, řízení aktivit pro podporu lektorů, koučů a konzultantů. Hledáme zkušené lektory a poradce ke spolupráci na komerčně orientovaných projektech, ale také pro spolupráci na projektech financovaných z prostředků ESF. Pro projekty ESF hledáme k trvalé spolupráci na částečný pracovní úvazek administrativní pracovníky.

Studenti

Studenti mají možnost přispět svému odbornému rozvoji již v průběhu studia Hledáme středoškoláky pro dlouhodobou spolupráci při jednoduché administrativní činnosti. Pro vysokoškolské studenty vytvoříme zajímavé podmínky při práci asistentů koordinátora projektů a na dalších pozicích spojených s činnostmi pro poradenské a vzdělávací projekty - za předpokladu pravidelné a dlouhodobé spolupráce s námi. Máte-li zájem na dlouhodobé spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.