Cesky

Přírodní doplňky stravy a kosmetika

Jaseka - divize prodeje - se dlouhodobě specializuje na výběr přírodních produktů nejvyšší kvality na našem trhu a jeho poskytování široké veřejnosti.

Zboží je možné objednat na emailové adrese prodej@jaseka.cz a je zasíláno ČP po obdržení platby na účet. Po obdržení objednávky Vás budeme kontaktovat s detaily, ohledně platby a doručení. Možné je vyzvednutí zboží na adrese společnosti: Jinonická 80, Praha 5.

Budeme rádi, když i Vám budou kvalitní přírodní produkty dobře sloužit.

Akuna

Společnost Akuna je známa výrobou harmonizačního rostlinného tonika - ALVEO. Ideální kombinace účinných aktivních látek rostlinného původu obsažených ve směsi extraktů z 26 rostlin s přírodní příchutí máty peprné nebo hroznové šťávy. Jedinečný zdroj životní energie – ALVEO - působí komplexně. Vyrábí se v Kanadě. Je vhodné ke každodennímu užívání, nejlépe před jídlem. Splňuje předpisy na ochranu zdraví vydané Státním zdravotním ústavem České republiky. Celoročním užíváním jednoduše a efektivně doplňujeme tělu vzácné fytochemikálie a jejich prostřednictvím a prostřednictvím dalších čistě přírodních složek rostlinného původu působí na naše buňkové struktury.

Proces extrakce bez použití alkoholu vytváří tekutý, velmi dobře vstřebatelný doplněk stravy určený všem. Díky antidopingovým testům je ideálním partnerem pro sportovce. ALVEO GRAPE je díky vysokému podílu hroznové šťávy lahodným a šetrným výrobkem pro celou rodinu. ALVEO MINT je velmi žádaným doplňkem výživy v rámci diety při Diabetes Mellitus.

Pravidelným užíváním získává organizmus přirozenou rovnováhu. Harmonizace a tonizace imunitního systému je garantem pevného zdraví.
přehled produktů Akuna

Aromaterapie Karel Hadek s.r.o.

Společnost Aromaterapie Karel Hadek s.r.o. nabízí kosmetiku, založenou na aromaterapii. Tato "chytrá kosmetika" dokáže na rozdíl od plejády různých značek pomoci s vaším přispěním k zlepšení stavu pleti. Je totiž svým složením lidskému organismu vstřícná a je v souladu s jejími potřebami. Pan Karel Hadek začal působit v polovině osmdesátých let 20. století v Taufkirchenu u Mnichova ve Spolkové republice Německo a brzy se propracoval mezi nejvýznamnější evropské společnosti zabývající se laboratorním výzkumem a vlastní výrobou aromaterapeutické olejové kosmetiky. O kvalitě jeho přípravků svědčí fakt, že se okamžitě prosadily i na západních, kosmetikou přesycených trzích.
přehled produktů Aromaterapie Karel Hadek s.r.o.

Aromedica

Aromedica nabízí kvalitní českou přírodní kosmetiku podle vlastních originálních receptů a výrobky pro aromaterapii. Všechny nabízené produkty jsou vysoké kvality, pouze z přírodních zdrojů, s vysokou účinností, schváleny Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví ČR pod vlastním HEM.
přehled produktů Aromedica

Cosmetics ATOK International

Společnost Cosmetics ATOK International se zabývá vývojem, výrobou a prodejem přírodní aromaterapeutické kosmetiky pod značkou Original ATOK. Z široké nabídky kosmetických produktů vhodných pro všechny věkové kategorie jmenujme za všechny například koupelové a sprchovací oleje, krémy, masážní oleje, přípravky na vlasy, krémy, preparáty intimní hygieny, éterické a rostlinné oleje. K výrobě preparátů jsou použity certifikované přírodní suroviny a pouze nezbytně nutné minimum přídavných látek, které umožňují například emulgaci u krémů, případně oddalují oxidaci. Kvalitu výrobků deklaruje mimo jiné certifikát ISO 9001:200 a známka ORGANIC PRODUCT. Výrobky jsou distribuovány do mnoha evropských států – do Irska, Anglie, Ruska, Litvy, Německa, na Ukrajinu, Slovensko a dalších.
přehled produktů Cosmetics ATOK International

PLEVA

Firma je specializována na zpracování léčivých včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu a včelího jedu) do kosmetiky. Jako jediná v České republice zpracovává včelí jed. Také se může pochlubit nejširším programem kosmetiky se včelími produkty v České republice. Vedle těchto výrobků si zájem zákazníků vyžádal také produkci medu s přírodními přísadami, které se za staletí osvědčily v lidovém lékařství (zázvor, schizandra čínská a kořen žen-šen, gvarana apod.). Chovem včel se zabývá již od roku 1969 a zpracování včelích produktů od roku 1990. Veškerá výroba probíhá za přísně dodržovaných hygienických podmínek. Všechny výrobky mají hodnocení bezpečnosti pro zdraví člověka platné v celé EU.
přehled produktů PLEVA

PURUS - MEDA

Purus-meda vyvíjí, testuje, vyrábí speciální potravinové doplňky na bázi včelích produktů a širokého spektra rostlinných extraktů. Dále vyrábí široké spektrum rostlinných, případně živočišných extraktů, adjustuje veterinární léčiva formou zakázkové výroby.
přehled produktů PURUS - MEDA